חיפוש משרות
בחר/י תחום:
בחר/י התמחות:
בחר/י אזור:

תודות ממועמדים

עמנואל קניאבסקי, מנהל מכירות חו"ל:

אני רוצה לציין לשבח את טופ אקספרט על מציאת תפקיד עבורי בחברה מדהימה בזמן קצר מאד. היחס האישי המדהים במהלך חיפוש העבודה הפך את התקופה לקלה ואופטימית. טופ אקספרט-אין כמוכם!!

אסף ש.מנהל מכירות

אחת מחברות הטכנולוגיה המובילות: הגעתי לתחיה דרך חבר אשר שיבח את עבודתה ומצא משרה נחשקת. משיחתנו הראשונה, ראיתי שמדובר במישהו שאפשר להתייעץ בו מקצועית ושלא"ימכור" לך משרה. מעבר לרושם האישי של אדם שבאמת רוצה להבין מה חיפשתי ומה יכול להתאים, אני חייב לציין היתרון במישהו שמגיע מתוך המערכת (למי שלא הבין איך היא מקושרת כל כך טוב) הוא יקר מפז.חיפוש משרה בעיקר בתחום המכירות והשיווק, הוא דבר שהניואנסים בו מאוד משמעותיים. תחיה ידעה תמיד לשים על השולחן את הדברים הטובים ואלושפחות בכל משרה ויותר מכך, תמיד הייתי יכול להתייעץ בה בצורה כנה, נקיה מאינטרסים ומקצועית. בשום מקום אחר, לא קבלתי יחס ומיקוד כזה. אני מקווה שלא אצטרך בעתיד את שירותיה, אבל אם כן, היא הטלפון הראשון שלי.

צור חזן, מנהל מכירות, נס:

תודה על כימיה טובה ואווירה נעימה בפגישות, תודה על יכולת פנומנלית להכין אותי לראיונות, תודה על כשרון רב לדעת מה נכון בשבילי, מבין כל החלופות, תודה על תמיכה ברגעים מורטי עצבים בשעות הקשות, תודה על הכוונה נכונה, זמינות ואדיבות בלא מעט שעות, תודה על השקעה ואמונה, עזרת לי רבות, על כל אלה ועוד.
אני מוקר אותך ומעריך מאוד.
מאחל לך הצלחה עיסקית ובכלל.

מרינה לובינסקי , מיישמת פיננסית, אודיוקודס:

נועה התותחית !
רציתי להודות לך אלפי תודות על שעזרת לי במציאת עבודה.
תודה על שהיית לאורך כל הדרך , מהטלפון הראשון , הטיפים איך להתנהג ועד לראיון.
ובכלל על שפשוט היית שם לעודד ולתמוך .
כן ירבו אנשים כמוך.......
בהרבה הערכה ותודה.

אירית בינון - מועמדת שהפכה ללקוחה:

מנהלת ERP, RH אלקטרוניקה, עבדתי עם נועה משני צידי המתרס וברצוני לציין כי נועה יודעת לייצג ולדאוג לשני העולמות. נועה עובדת בהגינות ובנחישות מתוך ראיית טובת החברה וטובת המועמד כדי ליצור תנאים אופטימאליים להצלחה. היכרותי עם נועה הצמיחה שתי השמות מוצלחות ואני מודה לה מקרב לב.

ז'ילברט אשכנזי, סמנכ"ל המגזר הפיננסי, טלדור

ברצוני להודות לך על טיפולך המסור והמקצועי באיתור משרה עבורי. איתור משרות בכירות בצורה מקצועית, דיסקרטית, מכובדת ונעימה אינה עניין של מה בכך – רק מי שהתנסה בכך יכול להעריך זאת כראוי. השכלתלעשות זאת בחוכמה ובנועם ועל כך אני מודה לך מקרב לב.
אין כמוך !

 

 

א. מיישמת SAP

התקשרתי אלייך שעה אחרי הודעת פיטורים. כמו ילדה קטנה התחלתי לבכות בטלפון ואת כל כך חיזקת אותי והבטחת לי שיהיה בסדר. אכן, בתהליך מהיר ומדויק, הפנית אותי למס לקוחות, הכנת אותי לכל ראיון והיית שם בכל שלב. היום אני עובדת ושמחה לדעת שאת קיימת.
המון תודה

תמר ש. מנהלת פרויקטים ב IT

לפני ההתקשרות עם נעה מחברת טופ אקספרט, ראיונות העבודה עברו חלק מבחינתי ולא הבנתי למה אין המשך. אחרי פגישת הייעוץ עם נעה, הבנתי שחסר לי מיקוד. בפגישת ייעוץ אחת,עבדנו על התחום המקצועי וגם האשיותי. מהר מאוד חשתי באנרגיות חדשות של התלהבות אותן הבאתי לראיון הבא. לאחר אימון ההכנה הרגשתי יותר ממוקדת בחיפוש התפקיד המתאים לי, ידעתי להתמודד עם השאלות האישיות, הייתי הרבה יותר נינוחה ובכלל הרגשתי שהראיון זרם טוב יותר. נעה לוותה אותי בכל השלבים כולל שלב המו"מ שהיה ממש קריטי מבחינתי.
ממליצה בחום.

יעל ליפסקין, מנהלת מוצר

רציתי להודות לך המון על המפגש. מבחינתי היה מעבר לציפיות ואין לי ספק שהראיון הבא יראה אחרת בזכות המפגש שלנו

כל הזכויות שמורות © TopExpert       ראשי     השמת שיווק    השמת מכירות    השמת מערכות מידע